У Греції відкрили понад 500 пляжів: тисячі людей вийшли на узбережжя

У Греції у суботу, 16 травня, дозволили роботу понад пів тисячі пляжів, які повинні працювати з дотриманням суворих заходів безпеки через пандемію коронавірусу.

Про це повідомляє видання Prothotema.

Серед обов'язкових заходів обмеження - це 40 осіб на тисячу квадратних метрів. Крім того, відстань між захисними парасольками має бути не менше чотирьох метрів, а між лежаками - не менше одного метра.

Повідомляється, що популярному пляжі Алімос на півдні від Афін люди стояли в черзі зі світанку, щоб мати змогу позагоряти. Крім того, на узбережжі утворилися затори, а тому автомобілі не могли доїхати до місця призначення. Тисячі людей прийшли на узбережжя.

Як повідомлялося, Греція відкриє туристичний сезон від 1 липня. Однак туристичний сектор підлаштовуватимуть під умови пандемії коронавірусу. У готелях мають забезпечити належну дистанцію, а персонал мають навчити реагувати в разі підозри в когось із відвідувачів коронавірусу. Відпочивальникам та працівникам мають робити на місці експрес-тести. Персоналу мають щодня вимірювати температуру, а жити вони мають в окремих кімнатах. 

Джерело: ТСН
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua