Катастрофа літака МАУ в Ірані: повідомили деталі щодо компенсації родичам загиблих

Заступниця Міністра юстиції Валерія Коломієць разом із заступником Міністра закордонних справ Євгеном Єніним та заступником Генерального прокурора Гюндузом Мамедовом взяла участь у спільній онлайн-зустрічі з родичами загиблих внаслідок збиття Іраном літака авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» рейсу PS752, передає офіційний сайт Мін’юсту.

Під час зустрічі родичам загиблих надали інформацію про перебіг технічного розслідування, включаючи питання аналізу чорних скриньок за участі міжнародних експертів.

Представники Уряду та Генеральної прокуратури наголосили, що будуть вживати всіх необхідних заходів для якнайшвидшого отримання кожною з постраждалих родин повної та адекватної компенсації за заподіяну матеріальну та моральну шкоди. Визначення розміру компенсації здійснюватиметься з урахуванням світових стандартів.

Родичів загиблих також поінформували про стан кримінального розслідування та перспективи притягнення винних до відповідальності, співпрацю з іншими постраждалими державами, а також перспективи звернення України до міжнародних юрисдикційних органів з метою притягнення Ірану до відповідальності.

«Україна робитиме все, аби не дозволити винним уникнути відповідальності, а родичам загиблих – отримати гідну компенсацію за цю страшну трагедію», – підкреслила Валерія Коломієць.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» повідомляла, що Тегеран відклав розшифровку бортових самописців рейсу МАУ через коронавірус та неможливість присутності інших країн-експертів.

Раніше в Ірані заявляли, що чорні ящики передадуть Україні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua