Ресторани та кафе в Австрії працюватимуть за рахунок держави

Підприємства громадського харчування Австрії, які 15 травня відновлюють роботу після двомісячного простою, отримають підтримку держави. Однак їм доведеться виконати деякі вимоги.

Так, уряд Австрії виділить €500 млн на підтримку ресторанів і кафе. Також держава зобов’язується покрити 75% постійних витрат підприємств громадського харчування за 3 місяці.

Обіцяно знизити ПДВ на безалкогольні напої з 20 до 10%. Знизити ПДВ на алкогольні напої не дозволяють приписи ЄС.

Допустимі години роботи закладів громадського харчування — з 6:00 до 23:00. За одним столом можуть сидіти четверо осіб, крім дітей, при цьому мінімальна відстань між групами відвідувачів повинна становити не менш як 1 м.

Відвідувачам лише потрібно бронювати столик заздалегідь, щоб уникнути черги на вході. Також ресторанам рекомендується самостійно займатися розподілом місць між гостями, а не залишати вибір за ними.

Працівники кафе, які контактуватимуть із клієнтами, зобов’язані носити захист для носа і рота або лицьовий щиток, відвідувачам же маски носити не потрібно.

Також в Австрії вже відкриті всі магазини, перукарні та салони краси. Однак у громадських місцях необхідно дотримуватися дистанції не менше від метра. У транспорті та магазинах потрібно носити маску.

З 29 травня відкриються готелі, а масові заходи залишаться під забороною мінімум до кінця серпня. До 31 травня продовжено контроль на кордоні.

Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua