Призначення Сакашвілі: «Квартал 95» висміяв рішення Зеленського (Відео)

Актори студії «Квартал 95», потролили одіозного політика Міхеїла Саакашвілі. Вони не дуже схвально відреагували на рішення свого екс-колеги – діючого президента України Володимира Зеленського.

Такого Україна нібито не переживе. Про це актори Степан Казанін та Ірина Сопонару заявили у черговому випуску шоу «ЧистоNews». Відео ролика опубліковано 16 травня на YouTube.

Нововедення, які запропонує колишній голова Одеської ОДА, можуть негативно вплинути на економіку та суспільне життя. Казанін та Сопонару зазначили, до Виконавчого комітету реформ «реформаторів» Саакашвілі набирає через Facebook: «Цього наша країна точно не переживе».

Актори додали, що користувачі через соціальну мережу TikTok активно публікують смішні та абсурдні відео. Вони поширюють ролики на загальний огляд.

Жарти щодо Саакашвілі та дій президента Володимира Зеленського актори «Квартал 95» дозволяють собі не вперше. Коміки заявили, що через карантинні обмеження в українській столиці так очистилася влада, що туди повертається скандальний політик.

Раніше ASPI news стало відомо, що Саакашвілі розповів, чи є серед довірених людей президента Зеленського корупціонери. Також повідомлялось, що в уряді повідомили, як призначення Саакашвілі вплинуло на відносини України і Грузії.

Джерело: АСПІ
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua