«З Днем Європи!» Зеленський закликав українців самим «створювати Європу»

Володимир Зеленський, президент України, привітав українців з Днем Європи. Він закликав громадян «створювати Європу кожного дня».

«Україна - це Європа» – гасло, яке не повинно бути формальним. Про це політик заявив 16 травня у Telegram.

День Європи український лідер назвав особливим святом. Він закликав створювати Європу кожного дня, а не раз на рік: «Це повинно бути частиною нашої свідомості».

Президент наголосив, що кожному громадянину варто почати з себе. Дотримання законів, сплата податків, захист демократичних цінностей та свободи слова – необхідні фактори для реалізації європейських принципів в Україні. Поведінка самих українців визначає, наскільки буде втілено мрію.

Цього року у Європі відзначили 70-річчя проголошення Декларації Шумана. Відповідний документ фактично дав старт роботі Європейського Союзу. В Україні День Європи відзначають кожної третьої суботи травня із 2003 року.

Раніше ASPI news повідомляло, що з Днем Європи громадян привітав п’ятий президент Петро Порошенко. Політик нагадав владі про важливість дотримання євроатлантичних принципів. Колишній керівник держави також привітав рішення влади щодо заборони російських соцмереж в Україні.

Джерело: АСПІ
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua