У Гонконзі створили морозиво зі смаком сльозогінного газу

У Гонконзі надійшло у продаж морозиво, вживання якого дарує ті ж відчуття у горлі, що й сльозогінний газ.

https://twitter.com/SkyNews/status/1261275468919177217

Як пише Associated Press, такий продукт почала пропонувати одна з міських крамниць із продажу морозива. Ефект сльозогінного газу дає чорний перець горошком, який спершу підсмажують, а потім перетирають в однорідну масу. Власник крамниці, яка продає морозиво, вказує, що післясмак від морозива - відчуття подразнення в горлі. Таке ж, як і при вдиханні сльозогінного газу.

Одна порція такого десерту коштує 5 доларів, щодня розходиться 20-30 порцій.

Під час протестів, які у місті не стихають із березня 2019 року, поліція використовувала сльозогінний газ 16 тисяч разів.

Нагадаємо, протести почалися через плани місцевої влади ухвалити закон про екстрадицію правопорушників до материкового Китаю на запит Пекіна.

Навіть відмова чиновників від таких планів не призвела до припинення демонстрацій, частина з яких згодом переросла у силове протистояння з правоохоронцями. В деякі дні кількість мітингувальників сягала понад мільйон людей.

1 жовтня у місті сталися найбільш запеклі зіткнення демонстрантів з поліцією. Під час сутичок вперше було вбито мітингувальника.

11 листопада силовики використали проти демонстрантів бойову зброю, через що один мітингувальник перебуває в критичному стані.

Джерело: UA.NEWS
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua