Як у Харкові кілька екіпажів копів чоловіка з іграшковим пістолетом затримували (відео)

У Харкові декілька екіпажів копів затримували водія. Думали, що він цілився з автомата у перехожих. Проте зброя, яку поліціянти вважали небезпечною, виявилася іграшковою.

Світлана Єченіна, кореспондентка

Носити зброю з собою дуже ризиковано. А після нещодавньої історії виявилося, що варто добряче подумати навіть якщо вона іграшкова. Напередодні через дитячий пістолет розгорнули цілу спецоперацію.

Так у Харкові правоохоронці зупиняли водія, який, за словами того, хто їх викликав, їхав по вулиці зі зброєю та цілився в людей. А ось і той самий небезпечний керманич.

Едуард Збишинський, харків'янин

Было три Prius, три Rapid, два Outlander и, по итогу, еще приехали два Duster, на которых было написано "спецпідрозділ".

Едуард розповідає: рухався з боку вулиці Академіка Павлова, а зупинили його на Московському проспекті. З ним у машині був трирічний син.

Едуард Збишинський, харків'янин

И уже по итогу, когда перешли на сторону пассажирскую, где был мой ребенок, открыли дверь и у него в ногах лежал игрушечный автомат.

Виявилося, що копів викликав їх колега, заступник командира батальйону особливого призначення. Йому здалося, що зброя справжня.

Удостоверение предъяви, ты - сотрудник полиции. - Какое тебе удостоверение? - Вы на каком основании автомат наводите на Академика Павлова? - Автомат игрушечный. – Та откуда я знаю, что ты там наводишь?  - Я тебе повторяю, скажи спасибо, что ты вообще живой уехал.

Після такої гри, каже Едуард, його син досі не може оговтатись.

Едуард Збишинський, харків'янин

Жена позвонила, что он там в истерике плачет, рассказывает, к игрушкам вообще не подходил. Все автоматы, все пистолеты, которые есть дома, они лежат отдельно и он их вообще не трогает.

Сьогодні чоловік прийшов до поліції і написав скаргу на дії заступника командира батальйону особливого призначення. Там у свою чергу підтвердили, що це їхній колега, а також почали перевіряти всі деталі інциденту. У разі доведення провини правоохоронця, його обіцяють притягнути до дисциплінарної відповідальності.

https://youtu.be/HqE_DbHv_6I

Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua