Українське видавництво видало твори Ольги Кобилянської з портретом Марка Вовчка

Галерея

Видавництво «Центр навчальної літератури» випустило книгу творів Ольги Кобилянської «Вибране» із портретом Марка Вовчка. Книга вийшла друком у 2019 році. Про це на своїй сторінці у Facebook написала українська письменниця Оксана Забужко.

«Не можу не поділитися присланою картинкою. І прошу помочі залу, бо мені аж дух перехопило. Я не знаю такого видавництва – «Центр навчальної літератури», але, судячи з їхнього сайту, видають вони "підручники і посібники" на замовлення Української Держави, аж гай гуде, і ми з вами за це платимо», – написала Забужко.

Книгу Ольги Кобилянської «Вибране» із зображенням на палітурці іншої письменниці Марко Вовчок можна було придбати на сайті Уakaboo за 230 грн. Зараз на сайті зазначено, що книжки більше немає у продажу. У видавництва є ще шість книг Ольги Кобилянської. Однак фото переплутано тільки на одній з них.

Ольга Кобилянська (1863-1942)

На своєму сайті «Видавництво "Центр навчальної літератури"» пише про себе, як про «найбільшу книготорговельну видавничу компанію в Україні, що спеціалізується на виробництві та продажу різнопланової навчальної та довідкової літератури».

Компанія працює на ринку з 2007 року і стверджує, що «постійно вдосконалює методи роботи з клієнтами, що виражається в нових засобах донесення книги до споживача, поліпшенні виробничого процесу та дизайну». За інформацією видавництва, воно щорічно випускає 150-200 нових найменувань з тиражем в 10 тис. примірників. Окрім того, видавництво стверджує, що випускає підручники за державним замовленням.

Марко Вовчок (Марія Олександрівна Вілінська, 1833-1907)

Цікаво, що фото Марка Вовчка, яке використали для обкладинки книги Ольги Коблянської є одним із найвідоміших. Воно не раз пулікувалось у шкільних підручниках з української літератури. Також ним проілюстрована стаття у Вікіпедії про Марка Вовчка. У видавництві «Центр навчальної літератури» у 2017 році вийшла друком книга «Вибране» Марка Вовчка з тією ж фотографією. Книга Марка Вовчка вийшла у серії «Класика української літератури», яка включає перелік творів видатних українських письменників за програмою Міністерства освіти та науки України для позакласного читання учнів середніх загальноосвітніх навчальних закладів. Книга Ольги Кобилянської до цієї серії не входить.

Книга Марка Вовчка вийшла у серії «Класика української літератури»

Наразі реакції видавництва немає. ZAXID.NET не зміг зв'язатися із його представниками. Проте ми спробуємо з'ясувати подальшу долю книги.

Джерело: Zaxid.net
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua