Політолог: Рік президентства Зеленського показав, що він абсолютно не підходить для цієї посади

Сергій Таран заявив, виступаючи в ефірі телеканалу «Прямий», що рік президентства Володимира Зеленського для багатьох українських громадян став початком втрати своїх ілюзій. За словами політолога, люди вже почали розчаровуватися в нинішній владі.

Таран підкреслив, що багато хто дійсно вже встигли розлучитися зі своїми ілюзіями. Адже дива, яке пов'язували з президентством Зеленського, так і не відбулося, хоча воно, на тверде переконання багатьох громадян, було просто має відбутися. Відповідно, очікування українців зазнали краху.

Правда, до цих пір цього ще не усвідомила більша частина тих, хто голосував за Зеленського на виборах. Наочним підтвердженням цього є досить високий рейтинг глави держави. Правда, наступні півроку стануть періодом, коли розчарування українське суспільства негативно відобразитися на рівні підтримки президента. Так, рейтинг поступово знижується і зараз, але поки що це падіння не стало катастрофічним. Разом з тим, рік президентства Зеленського показав, що він абсолютно не підходить для посади глави держави.

Джерело: Бізнес UA
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua