Йшла пішки з Полтави до Києва: через карантин 67-річна жінка самостійно намагалася дістатися до столиці (Фото)

Галерея

Карантин в Україні вплинув на звичне життя громадян. Пенсіонерка намагалася подолати відстань у 340 кілометрів від Полтави до Києва.

Транспорт не їздить, а 67-річній жінці терміново потрібно було потрапити до української столиці. Про це повідомили 16 травня поліцейські Київської області.

Близько опівночі до поліції звернувся невідомий громадянин. Він повідомив, що узбіччям автодороги Київ — Харків — Довжанський йде жінка похилого віку. Патрульні оперативно зреагували, відправились до зупинки громадського транспорту «Журавка», де й перебувала пенсіонерка.

Вона виглядала засмученою та розгубленою. Жінка пояснила, що транспорт не ходить, тому їй довелося йти пішки до столиці. Медичної допомоги вона не потребувала. Один з водіїв на прохання поліцейських погодився доставити жінку до місця призначення.

Раніше ASPI news мер Запоріжжя оголосив про рішення запустити громадський транспорт. Чиновник пояснив, що жителі міста повинні добиратися на роботу. Також у травні стало відомо, що Владислав Криклій, міністр інфраструктури, розповів про причину, чому уряд не відновлює міжобласне сполучення, а також назвав дату запуску транспортних засобів.

Джерело: АСПІ
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua