На Волині закликають розслідувати можливі зловживання керівника управління транспорту ОДА

Про розслідування можливих зловживань службовим становищем керівника управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації Наталії Остапкович йдеться у петиції.

Відповідну електронну петицію до Волинської облради зареєстрували 15 травня.

«Створити спільну комісію (депутати та перевізники), для розслідування можливих зловживань службовим становищем керівника підрозділу управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації Остапкович Наталії Степанівни , з розслідування та систематизації порушень з подальшим поданням матеріалів в відповідні слідчі та судові органи:

– Однобоке, вибіркове, упереджене розірвання договорів на перевезення пасажирів.

– Системне лобіювання «вибраних перевізників».

– Порушення процедури проведення конкурсів на перевезення.

– Прийняття рішень, щодо умов конкурсу, наперед пристосованих або завідомо невигідних, в залежності від лобіювання перевізника

– Однобоке прийняття рішень, щодо закриття,відкриття маршруту, зміни графіку руху, зміни транспортних засобів, які мали б бути на обслуговуванні за умовами конкурсу.

– Невідповідність доходу показаного в деклараціях до реального майнового стану Остапкович Н.С.», – пише автор петиції Валерій Миронюк.

The post На Волині закликають розслідувати можливі зловживання керівника управління транспорту ОДА appeared first on Волинь Online.

Джерело: Волинь Online
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua