До Коростеня привезли "амфібію" для очищення річки. ФОТО

Галерея

До Коростеня прибула багатофункціональна амфібія TRUXOR T-40. Такої техніки було в Україні 9 одиниць, а 15 травня до Коростеня зі Швеції прибула десята, так би мовити ювілейна машина.

Про це пише газета "Іскоростень".

"Навколо цієї машину було дуже багато суперечок, її називали і комбайном, і човном, навіть жартома називали катамараном, але сьогодні в супроводі команди офіційних дилерів на чолі з Гармашем Віталієм, Truxor прибув до нашого міста. Зустрічати «чудо амфібію» прийшли багато людей, серед яких і міський голова разом зі своїм заступником Якубовським Леонідом, а такод працівники рятувальної служби серед яких був і Лук'янов Віталій, майбутній водій амфібії", - йдеться у повідомленні.

Під час розвантаження було проведено короткий усний інструктаж, після чого машина самостійно дісталася прибережної зони річки. Почалося випробування техніки на практиці, через декілька хвилин Лук'янов Віталій вже опановував управління, за його словами: «відчувається, що техніка сучасна, досить легка в управлінні, та комфортна».

Звісно, це був лише тестовий «прогін» техніки. Повноцінно амфібія почне працювати найближчим часом, після завершення оформлення всіх необхідних документів та дозволів. І тоді коростенці отримають річку, очищену від рослинності, яка негативно впливає на стан головної «артерії» нашого міста.

Джерело: Zhitomir-Online
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua