Підприємців Житомирщини запрошують за круглим столом обговорити шляхи виходу з карантинної кризи

У Житомирі 18 травня відбудеться круглий стіл для підприємців Житомирщини, організований рухом «Захист Бізнесу Житомира». Під час зустрічі планується обговорення ідей щодо подальшого захисту інтересів малого та середнього бізнесу та напрацювання спільної дорожньої карти виходу з кризи.

Про це повідомив житомирський підприємець Руслан Годований.

«Після того, як ми з вами спільними зусиллями отримали результат у вигляді суттєвого послаблення карантину для бізнесу на Житомирщині, до нас почали надходити безліч пропозицій щодо подальших дій. Разом з тим, окремі підприємці зазначають, що нам не завжди вдається врахувати всі тонкощі різних видів бізнесу. Ми також відчуваємо брак швидкого взаємозв’язку. Тому, шановні підприємці Житомира та Житомирської області, запрошуємо вас на зустріч, під час якої зможемо погодити спосіб комунікації надалі для захисту наших інтересів перед органами виконавчої та законодавчої влади та спланувати наступні кроки спільної діяльності», - йдеться у дописі.

Дата зустрічі: 18 травня 2020 року (понеділок) о 16:00 год.

Адреса: м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 18/20 (відкритий майданчик Art center Gnatyuk)

У разі виникнення запитань звертатись до координатора руху «Захист Бізнесу Житомира» Сергія Зайцева за телефоном 098 446 00 00.

Джерело: Житомир.Life
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua