Дитяча лікарня імені В. Й. Башека закупить обладнання для ПЛР діагностики

Комунальне  підприємство  «Дитяча лікарня імені В.Й. Башека» Житомирської міської ради здійснить закупівлю обладнання для проведення ПЛР – діагностики, тест-систем PHOENIXDX® 2019-NCOV та інших необхідних розхідних матеріалів для забезпечення населення Житомирської міської об’єднаної територіальної громади обстеженнями для діагностики коронавірусної інфекції COVID-19 та інших захворювань за допомогою полімеразної ланцюгової реакції.

Про дозвіл на закупівлю обладнання  та розхідних матеріалів  для  ПЛР діагностики  йдеться в прийнятому сьогоднішньому рішенні позачергового засідання виконавчого комітету міської ради.

Як відзначив міський голова Сергій Сухомлин, місто має бути готовим до проведення діагностики. Адже вартість проведення ПЛР-тестів у приватних лабораторіях становить від 2,5 до 4 тис  грн, тому  житомиряни повинні мати змогу пройти діагностику у комунальних установах.

Зі слів міського голови, спочатку планувалося розміщення лабораторії на базі первинної медичної ланки. Однак отримання ліцензії, підготовка приміщення – тривалий процес, який до того ж потребує додаткового фінансування. Тому на спільній нараді було вирішено встановити  обладнання вже в існуючій лабораторії дитячого медичного закладу, що  можна зробити набагато швидше через уже наявні дозволи.

«Дитяча лікарня відкрила вже валютний рахунок на закупівлю цих тестів, і на наступному тижні можна буде проплатити кошти, закуповувати обладнання, тести, проводити сертифікацію…», - зазначає міський голова.

Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua