В області подешевшала риба та кисломолочні продукти, подорожчали – яйця, гречка і фрукти

У квітні цього року приріст споживчих цін на 1,4–0,3% зафіксовано майже в усіх регіонах України, за винятком Тернопільської області, де споживчі ціни знизилися на 0,1%. Про це повідомляє Головне управління статистики в Івано-Франківській області.

На споживчому ринку області у квітні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%. Найбільше (на 15,4% та 12,6%) подорожчали яйця і крупи гречані. На 10,5–0,7% зросли ціни на фрукти, цукор, макаронні вироби, свинину, овочі, безалкогольні напої. Водночас на 4,2–0,8% подешевшали маргарин, молоко, сир і м’який сир (творог), рис, риба та продукти з риби, сметана.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,2% в основному внаслідок подорожчання тютюнових виробів на 2,4%.

Зниження цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 3,1% відбулося в основному шляхом здешевлення природного газу на 11,1%.

Зростання цін у сфері охорони здоров’я на 1,9% в першу чергу зумовлено подорожчанням фармацевтичної продукції на 2,8%.

Ціни на транспорт знизилися на 1,0% в основному через здешевлення палива та мастил на 7,6%. Водночас на 2,5% подорожчали автомобілі.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram. Завжди цікаві новини!

Джерело: Бліц-інфо
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua