Прикарпатські шахісти взяли два призові місця в Дитячій шаховій лізі

Галерея

В 15-му турнірі Дитячої шахової ліги взяли участь 52 команди за які виступали 621 учасник.

В турнірі серед команд Вищої ліги найкращий результат показала команда “Катран” з м. Чорноморськ Одеської області, які здобули своє друге чемпіонство в лізі. Команда з Одещини цього разу впевнено виграла змагання – набрала 210 очок і випередила найближчого конкурента на 41 очко.

Друге місце посіла команда “ДЮСШ №1” з м. Рівне. Рівняни були неодноразовими переможцями та призерами ліги серед вищолігових команд і цього разу запишуть у свій актив ще одну срібну нагороду.

Третя сходинка дісталася команді “Чернівецькі зубри” з м. Чернівці, які поступилися срібному призеру всього трьома очками. Ще більш напружена боротьба за виживання точилася в підвалі турнірної таблиці. Питання хто залишиться в Вищій лізі вирішувалося на останніх хвилинах турніру. В підсумку найсильніший дивізіон покидають: “Королівська фортеця” (Борщів), “Melit-chess:club” (Мелітополь) та Вінницька шахова школа.

В Першій лізі перемогу здобула команда Чернігівchess (Чернігів), друга сходинка в “Шахової мрії” (Івано-Франківськ) – обидві команди вже виступали в Вищій лізі і ставали чемпіонами. А от третє місце посіла команда РОМАНТИК (Вінниця), як вперше виступатиме в еліті.

“ДЮСШ-3” Івано-Франківськ – 6 місце Вища ліга

“Шахова мрія” Івано-Франківськ – 2 місце Перша ліга (вихід в Вищу)

Шахова Долина – 8 місце Друга ліга (виліт в Третю) Рогатин – 8 місце Третя ліга (виліт в Четверту)

“Розвій” Коломия – 1 місце П’ята ліга (вихід в Четверту)

Джерело: Місто ІФ
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua