У Бурштині проведуть розчистку русла річки Гнилої Липи

Дністровське басейнове управління водних ресурсів планує провести розчистку русла річки Гнилої Липи у місті Бурштині. На основі аналізу матеріалів натурного обстеження, виконаних топографічних вишукувань планованою діяльністю передбачено розчистку русла річки Гнила Липа на довжині 1697 метрів.

Реалізація планованої діяльності з проведення заходів для боротьби з шкідливою дією вод на р. Гнила Липа забезпечить захист населеного пункту м. Бурштина від затоплення паводковими водами, а також упорядкується прилегла територія та поліпшиться екологічний стан об’єкта.

Результатом буде здійснення економії коштів на відшкодування збитків завданих від шкідливої дії паводкових вод р. Гнила Липа.

Усі зауваження і пропозиції громадськості до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, необхідно надсилати до Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА, м. Івано-Франківськ, вул. Ак. Сахарова, 23 А, тел./факс (0342) 52-61-50, e-mail: main@eco.if.gov.ua, контактна особа – Пліхтяк Андрій Дмитрович.

Джерело: Голос-Інфо
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua