Івано-Франківщина: Кількість інфікованих коронавірусом досягла 1200

За минулу добу на Прикарпатті додалося 12 нових офіційно підтверджених випадків коронавірусної хвороби. Загальне число інфікованих досягло 1200. Жертвами COVID-19 стали 68 осіб.

Комунальний транспорт в Івано-Франіквську не їздить, на маршрути в певні години виходять автобуси і тролейбуси для здійснення спецперевезень. За спостереженнями, водії дотримуються вказівок впускати до салону пасажирів із довідками з місця роботи на право проїзду. Іншим відмовляють, навіть людям похилого віку.

В обласному центрі працюють продуктові ринки та крамниці, перукарні та інші побутові майстерні. На вході в приміщення – контроль температури тіла, вимога до соціального дистанціювання.

Ціни на продукти харчування більш-менш стабільні, на рівні докарантинних. Міський голова Руслан Марцінків минулого четверга побував на продуктовому ринку та закликав франківців скуповуватися тут, щоб підтримати місцевих товаровиробників.

Напередодні на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянули додаткові заходи із запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 на території області та забезпечення стабільної санітарно-епідемічної ситуації.

Людмила СТРАЖНИК.

Івано-Франківська область.

На знімку: контроль перед входом на ринок.

Фото автора. 

Джерело: Голос України
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua