На Городенківщині шукають патронатних вихователів

Про це йдеться на сторінці Городенківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, пише Бліц-Інфо.

Патронат – це професійна комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах, у сім’ї патронатного вихователя, та одночасне надання фахівцями соціальної сфери інтенсивних підтримуючих послуг сім’ї дитини для відновлення її здорового функціонування.

Патронатна сім’я – це не благодійна справа, а важлива і непроста робота, якій навчають і за яку платять. Тих, хто піклується про дитину, називають не батьками, а патронатними вихователями. Це спеціаліст, який разом з іншим дорослим членом сім’ї пройшов навчання за спеціальною програмою, що включає психологічну, первинну медичну та іншу підготовку.

Кандидатам, що мають намір стати патронатними вихователями необхідно звернутися до районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Городенка, вул.І.Богуна 13, тел: 2-27-89 або електронною поштою: grccsm@i.ua.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram. Завжди цікаві новини!

Джерело: Бліц-інфо
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua