Як у Верхні відновили футбольну команду «Юність»

Галерея

Зараз завдяки підтримці Верхнянської ОТГ та групи місцевих небайдужих підприємців у селі Іванкова збудували адмінбудівлю клубу й облаштували роздягалки для футболістів. Вартість робіт склала понад пів мільйона гривень.

У коментарі «Вікнам» підприємець Назар Волощак розповів про ідею відродження команди у Верхні. До нього з ініціативою звернувся керівник відділу освіти Верхнянської ОТГ Іван Климишин. Як колишній гравець ФК «Юність» і прихильник футболу колишній верхнянець погодився фінансово допомогти футболу в рідному селі.

У 2018 році футболісти Верхньої здобули право виступати у вищій лізі Калуського району та поставили перед собою завдання стати чемпіонами, чого, врешті, й досягли у першому ж сезоні. Чемпіонство дало право команді вперше в історії взяти старт у Лізі чемпіонів Івано-Франківської області. Тут постала проблема відсутності інфраструктури, зокрема, не було відповідного приміщення для потреб футболістів, як цього вимагають правила участі у даному турнірі: роздягальні, душові, суддівська). Треба було або реконструювати старе занедбане приміщення у Верхні, або будувати нове у селі Іванкова, яке було домашнім полем ФК «Юність», адже там було в кращому стані футбольне поле. Проте передбачалися на всякий випадок й інші варіанти, каже Назар Волощак:

"Інакше ми змушені б були грати не на рідному стадіоні, а, до прикладу, в Станькові або навіть у Калуші. Довелося б нам орендувати той стадіон, де є відповідна інфраструктура. Проте в селі уболівальники б цього не зрозуміли, якщо ми проводили б свої матчі на чужому полі".

Врешті, прийняли рішення будувати «з нуля» адмінбудівлю в селі Іванкова, адже там було більше, ніж у Верхні, людей-ентузіастів. Це, зокрема, Ігор Пришляк Ігор, Роман Лаврик, Іван Філіпович із Іванкови та багато інших, які хотіли розвивати футбол. Одними із тих, хто надавав активну підтримку, була мережа магазинів «Іванковецькі ковбаси» та провідна агрокомпанія краю «Ґудвеллі Україна».

Ще в червні минулого року на місці будівлі було просто поле

Наразі футбольний клуб практично готовий до нового сезону, каже Назар Волощак:

"Фундамент залили своїми силами, металоконстукції  встановили. Всередині все облаштували, зокрема, шафки для одягу учасників змагань, конференц-зал для інтерв’ю футболістів та тренерів, душові, тощо".

Тільки вартість робіт для облаштування адмінбудівлі клубу склала понад пів мільйона гривень

Також триває підготовка футбольного поля до гри. Зокрема, поливають газон, катком рівняють поле, регулярно косять газон.

Ще одним проєктом ФК «Юність» є безкоштовна футбольна школа для дітей всіх сіл Верхнянської ОТГ, яка почала функціонувати з вересня минулого року. Тренерами школи є Володимир Гудзоватий (екс-гравець ФК «Калуш») та Ігор Височан.

Джерело: Вікна
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua