“Для українців – це особливий день”, – Марцінків привітав всіх з Днем Європи (відео)

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків привітав всіх  Днем Європи. Мер відзначив, що це свято – особливе для всіх уркаїнців, пишуть Версії.

“Сьогодні в Україні відзначають День Європи. Для українців – це особливий день. Ще з античних часів, Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, Європи вільних народів. Цей день – чудовий привід ще раз засвідчити прагнення України жити у мирі та злагоді, будувати своє майбутнє у колі родин об’єднаної Європи”, – сказав міський голова. З ДНЕМ ЄВРОПИ!

З ДНЕМ ЄВРОПИ!Це свято у черговий раз нагадує нам, що Європа починається не десь за кордоном України – вона починається у серці кожного українця! ????

Опубліковано Русланом Марцінковим Пʼятниця, 15 травня 2020 р. День Європи — свято, що відзначається 5 травня Радою Європи та 9 травня Європейським Союзом, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 року. День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Джерело: Версії.if.ua
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua