На дорозі Івано-Франківськ – Надвірна укладають щебенево-мастиковий асфальтобетон

Одразу на кількох ділянках дороги Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна тривають роботи. На виконання державної програми «Велике будівництво» підрядне підприємство здійснює поточний середній ремонт цього автошляху.

У селі Березівка Тисменицького району вже вималювалася майбутня рівненька дорога. Адже тут влаштовують другий шар асфальтобетону – щебенево-мастикового. Працює потужна техніка ТОВ «ПБС». За дотриманням технологічного процесу стежать фахівці Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Хід виконання робіт на цій дорозі оглянув голова Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Федорів. Керівник відзначив високу якість ремонту та висловив сподівання, що будівництво якісних автошляхів дасть поштовх для нових можливостей Прикарпаття у розвитку туризму та бізнесу.

«Будівельно-ремонтний сезон тільки розпочався, а на дорогах державного значення області вже зроблений значний обсяг робіт. Це насамперед у гірській місцевості. Прагнемо, щоб усі автошляхи державного значення Прикарпаття були у відмінному стані», – зазначив начальник Служби автодоріг Василь Буджак.

Людмила СТРАЖНИК.

Івано-Франківська область.

На знімках:

Ремонт дороги Івано-Франківськ – Надвірна.

Під час інспекції. Віталій Федорів – третій справа.

Фото автора.

Джерело: Голос України
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua