В Олешанській ОТГ люди самі асфальтують дорогу

Стан доріг в Олешанській ОТГ – це найболючіша проблема для місцевого населення, яка потребувала якнайшвидшого вирішення.

До цього часу, як правило декілька разів на рік, здійснювався ямковий ремонт асфальтового покриття тих ділянок доріг, де ще збереглося асфальтове покриття, як таке. Звичайно, що цей захід, якщо він здійснюється регулярно, дозволяє на нетривалий період підтримувати дорогу в більш-менш належному стані.

В місцевому комунальному підприємстві “Сількомунгосп с. Олеша” є майже повний комплект техніки, який робить можливим здійснення дорожньо-ремонтних робіт, а саме: автогрейдер, дорожній каток, грейферний навантажувач, екскаватор, бітумізатор. Вчора, 13 травня 2020 року в Олешанській ОТГ провели випробовування ще однієї одиниці дорожньої техніки – навісного міні-асфальтоукладальника, придбаного минулого року за кошти інфраструктурної субвенції. Голова Олешанської ОТГ, Богдан Двояк, цілком свідомо обрав шлях на придбання цілого комплекту дорожньо-ремонтної техніки для того, щоби почати вирішення проблеми низької якості доріг в Олешанській громаді, адже наявність такого парку техніки відкриває прямий шлях до можливості проводити ремонт асфальтового покриття власними силами, сплачуючи тільки вартість пального, витратних матеріалів, та заробітної плати. Це значно знижує вартість ремонту існуючих, та будівництва нових доріг на території Олешанської громади, а також дає можливість комунальному підприємству заробляти власні кошти за рахунок здійснення ремонту доріг у сусідніх громадах.

Загалом за 3 роки існування Олешанської ОТГ на придбання дорожньої техніки було витрачено 5,7 млн. гривень, а саме:

Грейдер дорожній        – 2,4 млн. грн.

Каток дорожній            – 1,5 млн. грн.

Екскаватор                  – 0,6 млн. грн.

Бітумізатор                  – 0,2 млн. грн.

Асфальтоукладальник – 1,0 млн. грн.

Джерело: Місто ІФ
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua