Войнилівський ліцей отримає шкільний автобус

Кошти за принципом співфінансування з місцевими бюджетами мають піти на такі видатки:

придбання шкільних автобусів, у тому числі обладнаних місцями для дітей з особливими освітніми потребами ‒ 600 млн гривень;

ремонт та придбання обладнання для ремонту їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти ‒ 400 млн гривень;

забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях закладів загальної середньої освіти ‒ 55,3 млн гривень;

придбання обладнання для спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів, в яких навчаються сліпі, зі зниженим зором, глухі діти ‒ 44,3 млн гривень.

Розподіл коштів здійснюють обласні державні адміністрації та Київська міська державна адміністрація за погодженням з Міністерством освіти і науки України, інформують "Вікна".

У профільному міністерстві розпочала роботу комісія, яка погоджує пропозиції ОДА щодо спрямування коштів за розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.11.2019 року №1106-р на визначені цілі.

Так, у наказі Міністерства освіти і науки України від 16.04.2020 року № 531 "Про затвердження деяких переліків погоджених пропозицій обласних державних адміністрацій щодо використання освітньої субвенції у 2020 році за відповідними напрямами" погоджено такі пропозиції ОДА та м. Києва:

придбання обладнання для 27 спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів, в яких навчаються сліпі, зі зниженим зором, глухі діти.

До цього розподілу потрапили два заклади Івано-Франківської області, у тому числі і Калуський навчально-реабілітаційний центр Івано-Франківської обласної ради;

ремонт та придбання обладнання для ремонту їдалень (харчоблоків) 54 закладів загальної середньої освіти;

придбання шкільних автобусів, у тому числі обладнаних місцями для дітей з особливими освітніми потребами, для  450 закладів освіти. Зокрема передбачене виділення коштів для закупівлі шкільних автобусів для 19 закладів освіти Івано-Франківської області. Серед них один — на Калущині. Кошти на шкільний автобус виділили опорному навчальному закладу Войнилівський ліцей;

забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях 99-ти закладів загальної середньої освіти.

Держава виділить кошти на харчоблоки в дев'яти школах Калуша і району

Також у наказі Міністерства освіти і науки України від 30.04.2020 року №585 "Про затвердження деяких переліків погоджених пропозицій обласних державних адміністрацій щодо використання освітньої субвенції у 2020 році за відповідними напрямами" погоджено пропозиції ОДА щодо забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщенні одного закладу загальної середньої освіти та ремонт та придбання обладнання для ремонту їдалень (харчоблоків) 832-х закладів загальної середньої освіти.

Як повідомляє тимчасово виконуюча обов'язки Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій, комісія продовжує працювати, тож, інформація оновлюватиметься.

Джерело: Вікна
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua