Волонтери передали прикарпатським медикам 300 захисних костюмів та 120 екранів

Цього разу передали 300 захисних костюмів та 120 екранів, йдеться на сторінці Центр волонтерських ініціатив.

“Українці завжди славились здатністю до самоорганізації та взаємодопомоги в критичні часи. Сьогодні завдяки небайдужим громадянам ми продовжуємо допомагати медичним працівникам, які охороняють наші життя та здоров’я у часи епідемії. Завдяки співпраці з Київським Пластом захист, який ми сьогодні передаємо, буде ще ефективнішим для збереження здоров’я тих, хто на передовій боротьби з коронавірусом, адже він також включає захист очей”, – говорить Dmytro Zhmailo, керівник Центру волонтерських ініціатив.

Загальна вартість виготовлення захисних костюмів та масок склала 44 402 грн. Захисні екрани були виготовлені волонтерами Київської станиці Пласту в рамках проекту You will see.

“Київська станиця Пласту, яку я очолюю, на початку карантину започаткувала ініціативу You Will See, в рамках якої, завдяки пожертвам небайдужих українців, наші волонтери виготовляють захисні екрани для медиків. Як член Центру волонтерських ініціатив я вже кілька разів брав участь у передачах Івано-Франківщині необхідних засобів індивідуального захисту, тому я розумію потребу, яка стоїть перед регіоном. Допомога Прикарпаттю залишається критичною, адже рівень смертності тут досі високий, є інфіковані медичні працівники”, – говорить Ivan Bratsiun, керівник Київського Пласту, член Центру волонтерських ініціатив.

Безпосередньо передавали засоби індивідуального захисту в Івано-Франківську представник Центру волонтерських ініціатив Олександр Ярощук та керівник Івано-Франківського ПЛАСТу Назарій Лугарєв.

“Ми вже втретє зібрали запити та розподілили засоби індивідуального захисту для потреб Івано-Франківська та області. Цього разу передали: 50 костюмів та 50 масок Івано-Франківській обласній клінічній інфекційній лікарні; 10 костюмів, 10 захисних щитків, 40 масок Івано-франківській міській клінічній лікарні №1; 40 костюмів, 40 захисних щитків, 70 масок Івано-Франківській обласній клінічній лікарні; 200 костюмів, 70 щитків, 140 масок Обласному фтизіопульмонологічному центру”, – говорить Олександр Ярощук, член Центру волонтерських ініціатив.

Це вже третя передача засобів індивідуального захисту для потреб Івано-Франківщини. Всього за час карантину Центр волонтерських ініціатив передав допомоги медикам та поліцейським Прикарпаття на суму понад 275 500 грн.

“Пластовий закон говорить про те, що пластун має допомагати іншим. Сьогодні ж допомоги потребує як наша держава, так і кожен медичний працівник, який бореться з новим вірусом. Тому ми не могли залишитись осторонь. Радіємо співпраці з Центром волонтерських ініціатив – спільними силами ми захищаємо тих, хто щодня бореться за кожного з нас”, – говорить Nazariy Luharev, керівник Івано-Франківського Пласту.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram. Завжди цікаві новини!

Джерело: Бліц-інфо
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua