У Калуському районі всі діти-сироти мають житло — РДА

У нараді взяли участь перший заступник голови РДА Оксана Канюка, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Світлана Кіндрат і директор районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Богданна Ніздропа, інформують "Вікна" з посиланням на пресслужбу Калуської райдержадміністрації.

За словами Світлани Кіндрат, усі діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, мають житло. На квартирному обліку діти цієї категорії не перебувають.

У районі діє районна програма забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018-2022 роки, розробником якої є служба у справах дітей райдержадміністрації. На виконання цієї програми вживаються заходи щодо захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, зокрема призначаються опікуни над майном дітей, ведеться реєстр житла дітей, проводяться виїзди з метою обстеження умов проживання дітей. Порушень житлових прав дітей не виявлено. У 2020 році на виконання заходів цієї програми передбачено кошти в сумі 20 тис. гривень.

Джерело: Вікна
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua