П’ять років тому підірвалися на фугасі: У Львові пом’янули двох воїнів і двох волонтерів

17 травня 2015 року, поблизу села Троїцьке Попаснянського району загинули: полковник Андрій Соколенко, заступник командира 2 Галицької бригади Національної гвардії України, старший солдат Іван Попіль та волонтери Володимир Боднар і Геннадій Євдокименко. Усі були в автомобілі, який підірвався на фугасі. Дивом вижив їхній товариш, волонтер та громадський активіст Андрій Романчак.

Напередодні річниці загибелі, у Львові, в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбулась літургія, на якій були присутні члени родин, друзі, близькі та колеги. Пізніше, на Личаківському кладовищі, відбулась молитва за загиблими та покладання квітів. П’ять років минулого з дня загибелі українських воїнів, але навіть час не загоїв рани у серцях дружин, батьків, дітей та друзів.- Наголошують у Західному територіальному управлінні Національної гвардії України.

Там також додають, що у 2019 році полковнику Андрію Соколенку присвоїли звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка». Посмертно.

Як писав Galnet, сьогодні у Львові провели в останню путь 30-річного Андрія Супрігана. Чоловік кілкьа днів тому загинув у зоні проведення Операції об’єднаних сил.

Джерело: Galnet.fm
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua