Паркування у центрі Дрогобича буде платним: Тарифи

З понеділка, 18 травня, у центрі Дрогобича у тестовому режимі запрацює система паркування. Спочатку паркування буде безкоштовним, а вже за тиждень впровадять оплату. Про це повідомили у Дрогобицькій міській раді. Систему паркування у центрі Дрогобича облаштовували кілька місяців. Тепер там є 100 паркомісць. Рухатись у межах цієї зони машини зможуть лише в одному напрямку, для цього встановили дорожні знаки.

Заїжджати у зону паркування можна буде через два пункти пропуску. Один – на перехресті вулиць Тараса Шевченка та О.Нижанківського. Другий – на перехресті вулиць Івана Мазепи та Театральної. Виїзд буде на перехресті вулиць Івана Франка та Миколи Лисенка. На пунктах в’їзду та виїзду облаштують термінали, шлагбауми та камери відеонагляду, які фіксуватимуть номери автомобілів.

Також у міській раді оприлюднили ціни на пракування, які затвердив виконком:

– за 1 годину – 15 гривень;

– абонемент на 10 годин – 130 гривень;

– абонемент на 50 годин – 600 гривень;

– абонемент на 100 годин – 1000 гривень.

У неділю та святкові дні паркування у центрі Дрогобича буде безкоштовним.

Водії, які паркуються не довше, ніж на 20 хвилин, також не платитимуть.

Безкоштовним паркування буде для спецтранспорту та для машин, якими керують особи з інвалідністю або їхні законні представники.

Людям, які проживають у центрі Дрогобича, дали право пільгового користування паркувальною зоною.

З 9:00 до 18:00 їхні машини можуть безкоштовно перебувати у паркувальній зоні, без права займати паркувальне місце, з 18:00 до 9:00 – займати паркувальне місце можна. Мова йде про право заїзду у двори.

Щоб отримати право пільгового користування парковкою, дрогобичани повинні звернутися у Службу муніципального управління, на вулиці Пилипа Орлика, 15.

Джерело: Galnet.fm
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua