На Львівщині збудують дворівневу розв’язку та об’їзну дорогу Стрия. Схема

Hова розв’язка будуватиметься поблизу населеного пункту Угерсько.

На пересіченні автомобільних доріг державного значення М-06 Київ – Чоп та М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (через Вінницю) збудують дворівневу транспортну розвязку. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

«Проєкт передбачає влаштування дворівневої транспортної розв’язки з перспективою подальшого будівництва об’їзної дороги Стрия. Перед контрольним пунктом в’їзду у Стрий, відповідно до нової транспортної розв’язки, буде поворот наліво для об’їзду міста», – каже він.

Розв’язка мала би розвантажити дорогу та забезпечити комфорт руху автомобільними шляхами.

Зараз, за словами Юрія Бучка, розробили проєктно-кошторисну документацію і подали її на екпертизу. Після результатів будуть оголошувати торги. Очікувана вартість проєкту будівництва розв’язки становить 524 мільйони гривень. Друга черга робіт – це дорога в обхід Стрия.

Також, як уточнила у коментарі речниця Служби автомобільних доріг у Львівській області Оксана Богуш, розв’язку будуватимуть поблизу населеного пункту Угерсько. Її збудують у межах державного проєкту «Транспортний зв’язок в Україні Фаза І».

Джерело: То є Львів
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua