Оформили право власності на хвіртку, ворота і траву: Що заважає відновити львівський стадіон «Торпедо»

«Земля – міська. Це більше двох гектарів. Але у якийсь дивний спосіб на цьому стадіоні треті люди оформили право власності на об’єкти. Я побачив тут один об’єкт нерухомості. Але насправді було оформлено набагато більше: на павільйон, на душову, на хвіртку, на ворота, на паркан, на футбольний газон». – Пояснює у своєму влозі заступник міського голови Львова Любомир Зубач.

Зараз споруди, про які згадує Зубач, – у заставі «Банку Львів». І щоб викупити їх, місто має заплатити 8, 5 мільйонів гривень. Але міська влада хоче піти іншим шляхом.

«Місто пропонує реалізувати спільний публічно-приватний проєкт облаштування стадіону. І ми готові 8,5 мільйонів гривень витратити на реконструкцію стадіону». – Говорить заступник міського голови Львова.

У міській раді також оприлюднили візуалізацію того, що вони пропонують зробити на стадіоні.

Наразі перемовини з банком про те, щоб місто не викупляло об’єкти, а вклало гроші у реконструкцію стадіону, ще тривають.

Нагадаємо, поле стадіону «Торпедо» у Львові із 1980-х років використовували як ринок радіо- та електротоварів. У 2008 році для торгівлі виділили іншу ділянку на вулиці Кукурудзяній.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.

Джерело: Galnet.fm
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua