Монобільшість не спрацювала: Кравчук радить провести поіменне опитування "слуг народу"

Фракція "Слуга народу" мала понад 250 депутатів, проте голосувати без опозиції не може. Необхідно нардепам із фракції поіменно поставити запитання, чи вони підтримують програму політичної сили, чи ні, адже попереду – дуже складні завдання та голосування за закони, які дозволять Україні вийти із кризи.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK під час включення заявив перший президент незалежної України Леонід Кравчук.

Леонід Кравчук прокоментував ситуацію, що монобільшості у Верховній Раді не вистачає голосів для ухвалення законів. Він поставив риторичні запитання – як торік добирали кандидатів у народні депутати для "Слуги народу" та чому у фракції опинилися люди, які не підтримують програму цієї політичної сили.

"Фракція мала 250 з "хвостиком", і вже раптом не може проголосувати ні за земельну реформу, ні за банки. Я не буду зараз говорити, наскільки це правильно чи неправильно – за змістом – ці документи, я говорю про голосування. Без опозиції фракція не може проголосувати. Отже, треба робити висновки: або поставити питання прямо президентом як загальним керівником "Слуги народу" і керівником, який, власне, привів цю фракцію до Верховної Ради або подумати тоді про інше – а може вже знову переходити просто до коаліції? Тоді виникає запитання: говорили-балакали, сіли та й заплакали, монобільшість не спрацювала. Я думаю, що це також не шлях, тому завдання полягає у тому, на мій погляд, потрібно фракції поіменно поставити питання так – ви підтримуєте програму чи не підтримуєте? І визначити, скільки ж там людей, тому що робити вигляд, що у нас нічого не відбувається, це погано, бо попереду дуже складні завдання. Попереду – треба буде ухвалювати дуже важливі закони, ухвалювати закони, які дозволять нам вийти з економічної кризи", – наголосив Леонід Кравчук.

Як повідомлялося раніше, нардеп від "Слуги народу" Олександр Дубінський заявив, що депутати від "Європейської солідарності" проголосували за закон про відкриття ринку землі, бо їм обіцяли, що заступник міністра фінансів Світлана Воробей залишиться на своїй посаді, отримуючи доступ до фінансових потоків.

Джерело: Zik
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua