Агрофірма «Добробут» допомагає райлікарням Полтавщини боротися з COVID-19

Галерея

Агрофірма «Добробут» агропромхолдингу «Астарта-Київ» допомагає райлікарням у Кобеляках, Козельщині, Решетилівці та Нових Санжарах боротися з COVID-19.

З початку березня агропромхолдинг «Астарта-Київ» підтримує медичні заклади на території роботи своїх підрозділів. Агрофірма «Добробут» вкотре передала засоби індивідуального захисту та дезінфекції для лікарів Кобеляцької районної лікарні. Тут встановили та використовують апарат ШВЛ і монітори пацієнта, які раніше також передало підприємство, повідомили в ГО «Полтавщина Аграрна».

Загалом агрофірма «Добробут» опікується чотирма районними лікарнями у Кобеляках, Козельщині, Решетилівці та Нових Санжарах. Необхідним забезпечують і амбулаторію в Біликах, і центр ПМСД у Козельщині.

— Робимо це, щоб зберегти здоров'я мешканців наших громад, пайовиків і працівників. Та, звичайно, щоб допомогти медикам, які сьогодні знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом, — зазначає заступник гендиректора «Агрофірми «Добробут» Анатолій Таранушич.

Подивитися на стан забезпечення лікарні та нове обладнання завітав і перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін. Він подякував компанії за допомогу у складний для країни час.

— Полтавщина може пишатися своїм бізнесом, який дійсно соціально-відповідальний. Агропромхолдинг «Астарта-Київ» вже допоміг області на суму майже 10 млн грн. Вони не на словах, а на ділі підтримують медичні установи, — підкреслив посадовець.

Агрофірма «Добробут» забезпечила Кобеляцьку районну лікарню засобами індивідуального захисту та дезінфекції, безконтактними термометрами та пульсоксиметрами. Крім цього, передали захисні костюми, рукавички, маски, респіратори та окуляри.

— З «Астартою-Київ» співпрацюємо не один день. Вони — одні з перших відгукнулися на цю проблему. Приїжджали до нас і запитували, що саме потрібно придбати. Ми отримали допомоги на суму понад 1 млн грн. Монітори пацієнта й апарат ШВЛ, які придбав агропромхолдинг, вкрай потрібні для нашої роботи, — ділиться головний лікар Кобеляцької районної лікарні Володимир Казирод.

Апарат ШВЛ та два монітори пацієнта «Біомед» установили в чистій реанімації. Її використовують для лікування пацієнтів з різними захворюваннями та травмами. Обладнання для вентиляції легень мобільне та може використовуватися у будь-якій палаті. Якщо додатковий кисень знадобиться хворому на COVID-19, то апарат протягом п'яти хвилин перенесуть в інфекційне відділення. Нове сучасне обладнання полегшить роботу лікарів і ще не один рік слугуватиме на користь місцевим жителям.

Також підприємство допомагає забезпечувати необхідним працівників Підстанції екстреної медичної допомоги Кобеляцького району. Вони першими стикаються з інфікованими та потребують особливого захисту. Їм передали захисний одяг, маски, бахіли та респіратори.

— «Агрофірма «Добробут» надала все, що ми просили. Дякуємо, що вони дуже швидко відреагували. За декілька днів нам привезли допомогу, — розповідає старший фельдшер Підстанції екстреної медичної допомоги Кобеляцького району Віктор Голик.

Загалом апарати ШВЛ отримають 15 районних лікарень Полтавщини: Козельщинська, Кобеляцька, Новосанжарська, Решетилівська, Глобинська, Семенівська, Хорольська, Миргородська, Лубенська, Оржицька, Шишацька, Гадяцька, Диканська, Зіньківська та Чутівська.

Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua