У Полтаві позбавили волі чоловіка, який вдарив поліціянта

Рік і шість місяців позбавлення волі отримав житель Полтави, який завдав легкі тілесні ушкодження поліціянту. Відповідний вирок ухвалив Октябрський районний суд Полтави. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Згідно з реєстром, 2 жовтня 2019 року близько 22:00 обвинуваченого затримали працівники патрульної поліції та доставили до Полтавського відділу поліції, щоб скласти на нього протокол про адміністративне правопорушення, а саме за дрібне хуліганство (ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Чоловік поводився агресивно, тому патрульні викликали допоміжні сили – два екіпажі поліціянтів, які були на нічному патрулюванні.

Як вказано в реєстрі, близько 00:10, після складення протоколу, обвинувачений обома руками відштовхнув сержанта поліції, одночасно вдаривши його головою в ділянку носа. Внаслідок цього поліціянт отримав забій та набряк м'яких тканин перенісся.

У суді обвинувачений власну вину не визнав.

Його визнали винним за ч. 2 ст. 345 (Умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу чи його близьким родичам побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків) Кримінального кодексу України.

Крім того, суд ухвалив повністю задовольнити заявлений потерпілим цивільний позов і стягнути з обвинуваченого на його користь 50 тис. грн моральної шкоди.

Вирок можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом 30 днів з дня його проголошення.

Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua