Чоловіку, який наловив 25 кг риби, загрожує кримінальна відповідальність

У Глобинському районі поліцейські викрили факт грубого порушення правил рибальства.

15 травня в акваторії Кременчуцького водосховища, на території смт. Градизьк, Глобинського району патрулювала група водної поліції Кременчуцького відділу поліції. Під час роботи, яка проводиться у рамках профілактичних заходів «Нерест 2020», вони виявили факт незаконної ловлі риби.

За даними відділу комунікації поліції Полтавщини, посилаючись на матеріали Кременчуцького відділу поліції, 27-річний чоловік незаконно здобув 25 кг риби різних видів, на загальну суму близько 7 тис грн. У підозрюваного вилучено човен, риболовні сітки.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 249 Кримінального кодексу України (Незаконне заняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом). Санкція даної статті передбачає штраф від 1 тис 700 до 6 тис 800 грн, або обмеження чи позбавлення волі на строк до 3 років з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Правоохоронці просять городян, яким щось відомо про факти браконьєрства, повідомляти про це за телефонами: (0536) 74-03-90 (сектор водної поліції Кременчуцького відділу поліції), 098-739-26-30 (чергова частина Кременчуцького відділу поліції) або «102».

Олена Сінтюріна

Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua