Послаблення карантину: як працюють екопарки під Полтавою

ЗМІСТ звернувся до 4 екопарків, розташованих поблизу міста, аби дізнатися чи почали вони працювати після послаблення карантину.

Станом на 15 травня працює 3 екопарки, зокрема, Ковалівський, «Бабусин дворик» та міні зоопарк у дендропарку «Криворудський». Наразі не працює лише Кобеляцький екопарк.

Ковалівський екопарк (вул. Соснівка, село Ковалівка). Як розповів директор Віталій Іщенко, екопарк почав працювати одразу після послабленого карантину, але із масковим режимом та з дотриманням карантинних норм. Екопарк має певне обмеження – не можуть приїжджати великі групи людей.

Зараз в екопарку понад 100 видів тварин та 200 видів пташок, які живуть в літніх вольєрах. Години роботи: з 10:00 до 17:00. Слідкувати за новинами екопарку можна у Фейсбук.

Зоопарк «Бабусин дворик» (вул. Зіньківська, село Побиванка) розміщується на території готельно-ресторанного комплексу «Vivat Провінція». У ньому проживають страуси, камерунські кози, віслюки, поні, кенгуру, єноти та багато інших тварин. Наразі «Бабусин дворик» працює без змін та без обмежень із 9:00 до 20:00. Також не змінилася вартість квитка, деталі можна дізнатися на сайті «Vivat Провінція».

Міні зоопарк на території дендропарку «Криворудський». За словами наукової співробітниці Валентини Бабарики, разом гуляти можна не більше 2 людей, але якщо з дітьми – не більше 4:

«У мінізоопарку є коні, осли, барани косуля, багато декоративних птахів. Під час карантину мало відвідувачів, але були. З 12 травня почало багато людей приїжджати до нас, бо засумували, мабуть».

Дендропарк постійно відкритий, але птахів зачиняють у клітках о 17:00. Слідкувати за новинами екопарку можна у Фейсбук

Через карантин усе ще не працює Кобеляцький екопарк (вул. Заворскло, 80, місто Кобеляки), але планує відкритися 1 червня на свято Дня захисту дітей:

«Поки триває карантин, приводимо все в порядок, чистимо, прибираємо. Звірів переводимо на подвір’я, у вольєри», – сказав директор Кобеляцького екопарку Владислав Виноградов.

Слідкувати за новинами зоопарку можна на сайті Кобеляцької міської ради в розділі оголошень.

Нагадаємо, що на Полтавщині запрацювали деякі туристичні бази відпочинку.

Додамо, що карантин в Україні продовжили до 22 травня. Із 29 квітня уряд дозволив працювати продовольчим ринкам. ЗМІСТ надавав правила роботи ринків на час карантину та зробив підбірку послуг, які можна отримати особисто.  Уже запрацювали салони краси та барбершопи. Також, згідно з рішенням Кабміну, заклади громадського харчування можуть обслуговувати відвідувачів на літніх майданчиках. 

Джерело: Зміст
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua