Сучасне спорядження для водолазів «припливло» з Нідерландів

Профільному  відділенню частини аварійно-рятувального загону спецпризначення ДСНС України у Полтавській області передали виготовлене за кордоном спорядження для водолазів (на знімках).

Гуманітарна допомога нашим рятувальникам надійшла від благодійного фонду «Firefighter United», який діє у Королівстві Нідерланди. Саме його представники закупили таке сучасне спорядження та оснащення для рятувально-пошукових робіт під водою.

За умов, коли йдеться про одну з найнебезпечніших професій, надійність такого спорядження  й усіх «доважків» до нього набуває особливого значення. Полтавські рятувальники використовуватимуть його безпосередньо під час пошукових операцій на водоймах області, а також для постійних тренувань, без яких неможливо вдосконалювати  професійну майстерність.

Тим паче, що роботи у водолазів  останнім часом побільшало. «Голос України» вже повідомляв про те, що  з 25 квітня по 7 травня вони разом з іншими колегами-рятувальниками шукали у воді тіла трьох рибалок, човен із якими перекинувся в акваторії Дніпра поблизу заповідного урочища «Жовнинські острови», тобто на межі Полтавської та Черкаської областей.

Василь НЕЇЖМАК.

Полтава.

Фото з сайту Головного управління ДСНС України в області.

Джерело: Голос України
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua