Використали хлор: утилізація дохлих курей під Кременчуком може призвести до екологічної катастрофи

Ситуація щодо утилізації 600 тисяч мертвих курей в Кременчуцькому районі  викликає серйозне занепокоєння в обласній адміністрації.

Справа в тому, що при тимчасовому захороненні на підприємстві використали хлорне вапно. Це є порушенням нормативів і може привести до отруєння великих площ земель сільськогосподарського призначення.

Правоохоронні органи нададуть правову оцінку керівництву підприємства, яке застосувало хлор. За нормативними актами такого робити не можна, адже це землі сільськогосподарського призначення, – наголосили в ОДА.

Екологи також кажуть, що хлор може проникнути у грунтові води, а звідти – у Псел і викликати загибель великої кількості мікроорганізмів, представників тваринного і рослинного світу на значній території. У разі, якщо використання хлорного вапна вийде з-під контролю, то можна буде говорити про екологічну катастрофу локального масштабу.

Нагадаємо, що 4 травня від задухи на птахофабриці загинуло 600 тисяч курей.

Пізніше птахофабрика закопала тушки і пересипала їх хлорним вапном. Керівництво повідомило, що вже уклало договір на утилізацію біомаси. Таку велику кількість планують утилізувати протягом 2 місяців.

Раніше було опубліковано жахаюче відео захоронення 600 тисяч дохлих курей.

Джерело: Кременчуг Today
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua