Поліція Полтавщини привітала з Днем сім’ї вихованців дитячого будинку сімейного типу

Галерея

З родиною Рудьковських зустрілася Наталія Нечепуренко, старший інспектор з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності з дислокацією в Полтавській області Управління дотримання прав людини Національної поліції України, та Яна Петренко, начальник служби у справах дітей Полтавської райдержадміністрації.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

У дитячому будинку сімейного типу родини Рудьковських виховується десять дітей. Тож поліцейські прийшли не з порожніми руками. Вони вручили дітям солодощі та подарували гарний настрій.

Під час зустрічі правоохоронці поцікавилися умовами проживання та дозвіллям сім’ї, а також акцентували увагу на тому, щоб при виникненні будь-яких проблем в родині вони зверталися за допомогою до поліції.

"У процесі спілкування Наталія Нечепуренко разом із дітьми та батьками створили малюнок під назвою "Наша сім’я", на якому відображені долоні кожного члена родини. У ході малювання діти також висловлювали щирі слова вдячності своїм батькам за любов та тепло до них", - йдеться у повідомленні.

Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua