Територію Горбанівського парку планують зробити зеленою зоною

Жителі Горбанівки звернулися до Полтавської міськради, щоб облаштувати парк на занедбаній території.

Наразі хочуть вирішити питання з наданням статусу території, яку прозвали Горбанівським парком. Таке рішення мають ухвалити депутати на найближчій сесії міськради. Для цього опублікували проєкт рішення у четвер, 7 травня.

Як раніше повідомлялося на сайті ІВ «Полтавщина», мешканці Горбанівки хочуть облаштувати парк у селі, на території, яку зазвичай використовують як смітник. Тому місцева активістка Олена Лазоренко разом з однодумцями прибирала територію. Потім в мешканців Горбанівки з’явилася ідея об’єднати зусилля Щербанівської сільради та Полтавської міськради та зробити парк, у якому будуть рости квіти, дерева та кущі. За словами Вадима Ямщикова, для цього треба створити зелену зону на території Горбанівського парку:

«Вже не один рік активісти займаються прибиранням та висаджуванням дерев на цій території, які були виламані та викопані невідомо ким. Через те, що територія не оформлена в них не було можливості офіційно все зробити. Їм допомагає Щербанівська ОТГ. Я зі свого боку їм допомагаю юридично оформити».

Місце, на якому планують створити парк знаходиться на території міста (схил Шевченківського району) та Щербанівської ОТГ (струмок і ставок). Тому щоб територію не забудували, мешканці просять надати їй статусу зеленої зони.

«З боку міста – це промрайон і для того, щоб висадили там дерева й завтра там нічого не побудували, ми повинні надати цей статус. Від міста навіть не вимагають розвитку цієї зони. Люди просять, щоб їм допомогли, а далі вони самі все зроблять», – сказав Вадим Ямщиков.

Також депутат міської ради додав, що не обов’язково кожна зелена зона повинна мати інфраструктуру, зокрема, лавки, доріжки, фонтани чи дитячі майданчики. Що стосується цієї зеленої зона, то вона повинна бути повністю подібна до природного парку:

«Активісти хочуть там запустити качок в ставок, висадити дерева, щоб люди могли виходити на природу. У кожної зеленої зони повинен бути ідейний статус. Якщо в центрі міста є дитячі майданчики, то тут має бути тиша та спокій, щоб люди могли виїхати на відпочинок».

Нагадаємо, що в Полтаві відновлять роботу над концепцією прирічкового парку.

Джерело: Зміст
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua