Країни ЄС посідають перше місце в регіональній структурі експорту Тернопільської області

Країни ЄС посідають перше місце в регіональній структурі експорту Тернопільської області – на них припадає більше 75%. Про це йдеться у зверненні голови Тернопільської обласної державної адміністрації з нагоди Днів Європи в Україні.

На Тернопільщині тривають Дні Європи в Україні, святкування яких стало доброю традицією для нашого народу. Започаткували їх ще у 2003 році на знак підтвердження єдності України та Європи не лише за географічною ознакою, а й за духом, історією та спільними цінностями, серед яких свобода, демократія, повага до людини та верховенства права.

Для Тернопільщини європейська інтеграція – це шлях модернізації економіки, залучення іноземних інвестицій і новітніх технологій, створення нових робочих місць, підвищення конкурентоспроможності товаровиробників та вихід на нові світові ринки. Також наша область налагодила тісні партнерські зв’язки з європейськими країнами, серед яких Польща, Італія, Німеччина, Румунія та Нідерланди.

Більш як тисячолітня історія України та події Революції Гідності чітко засвідчують наше прагнення жити у заможній, демократичній, правовій та європейській державі. Підписуючи Угоду про асоціацію з ЄС ми впевнено обрали цей шлях розвитку. Реформи, які відбуваються сьогодні, підтверджують, що український народ хоче та готовий жити у європейській державі.

Запроваджений безвізовий режим спростив в’їзд до Європейського Союзу та надав можливість українцям вільно подорожувати.

У контексті євроінтеграційних процесів на Тернопіллі відкрили Почесні консульства Угорщини та Республіки Литва. Їхні представники надали значну підтримку та допомогу медичним закладам нашої області під час пандемії COVID-19.

Країни ЄС посідають перше місце в регіональній структурі експорту Тернопільської області – на них припадає більше 75%.

Після завершення карантину Тернопільщина повернеться до звичного ритму життя. Уже заплановане розширення співпраці з іноземними партнерами задля економічного, туристичного та культурного розвитку краю.

Пам’ятаймо, Європа починається з кожного з нас, наших дій та результатів!

Джерело: обласТь
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua