Житель однієї з громад Тернопільщини нарікає на неправомірне сміттєзвалище в селі (фото)

Світлини з величезними купами сміття біля хутора Заболотці, що на Лановеччині, оприлюднив у фейсбуці Віктор Пасічник

"Майже 1,5 року Борсуківська ОТГ загаджує територію на хуторі Заболотці (р-н піщаного кар‘єру). Навіть після ухвали суду про ліквідацію незаконного смітника КП «Наш Добробут» надалі продовжує звозити туди сміття", - написав  Віктор Пасічник

Цей пост прокоментував голова уБорсуківської ОТГ Іван Друзь: "Рішення про вивезення ТПВ в дане місце було прийнято Борсуківської сільською радою ще в 1996 році. В рішенні зазначено, що дана ділянка виділена для вивезення побутових відходів з сіл Борсуки, Нападівка, Синівці. Зазначу, що рішення чинне і було прийнято до створення громади. В цьому місці люди вивозили побутові відходи з давніх давен з 1990 років".

"Питання, ніби-то, захоронення чуми жодним чином документально не підтверджено! Тим більше вивезення відходів не передбачає копання грунту. КП "Наш добробут№ здійснює вивезення відходів згідно чинного законодавства.

Питання облаштування полігону - це питання мільйонних інвестицій. Робота над документацією на даний час проводиться.

Борсуківська об'єднана територіальна громада не має і немала судових позовів, тому коментувати дане питання не буду, усі перевірки стосувалися КП "Наш Добробут". Питання наявності єдиного сміттєзвалища вважаю правильним, оскільки воно унеможливлює створення десятків стихійних звалищ у громаді", - резюмував Іван Друзь.

Також голова ОТГ пообіцяв надати рішення сесії щодо вивезення сміття на це місце.

н.м.

Джерело: обласТь
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua