Кіно є, а кінотеатру немає: коли тернополяни зможуть відвідати модернізований “Палац кіно” (Відео)

У Тернополі модернізують “Палац кіно”. Оновлене приміщення буде оснащене сучасною технікою і відповідатиме всім потребам глядачів для повноцінного перегляду якісного кіно, - пише Файне місто.

“Коли виникли певні нюанси з кінотеатром у ТРЦ , виявилося, що Тернопіль залишився без кінопалацу. Без кінотеатру, який має відповідне обладнання, яке здатне транслювати, так званий, перший екран. Це – система DSP: сучасний екран, сучасне звукове обладнання, проектор і таке інше”, – каже заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.

За словами Леоніда Бицюри, відсутність кінотеатру є великою проблемою. Адже за останні 5 років Тернопіль дуже активно почав працювати в кіноматографічному плані. За результатами касових зборів обласний центр входить в трійку по мережі в Україні.

“Цього року за нашого сприяння виходить чотири фільми. Оскільки немає кінотеатру, де можна було б їх продемонструвати, відповідно, ми шукали партнера, який би провів модернізацію обладнання в муніципальному кінотеатрі. Модернізація полягає в заміні екрана, системи кондиціонування, проекторів, протипожежної системи, звукової та системи онлайн бронювання і купівлі квитків”, – розповідає Леонід Бицюра.

Через пандемію коронавірусу невідомо, коли свою діяльність розпочнуть кінотеатри. Аби не гаяти час, за словами заступника міського голови, у Тернополі карантин вирішили використати як час для підготовки.

“Фактично, перемовини стосовно трансляцій фільмів у нас відбулися ще у лютому-березні. І ми готові демострувати тут фільми, але важливо для нас бути готовими на День Незалежності. Чи зможуть тернополяни вже в серпні відвідати кінопалац, це залежить від рішень уряду стосовно карантину”, – зазначає Леонід Бицюра.

На сьогодні на території України дозволено діяльність лише вуличних кінотеатрів – під відкритим небом. У закритих приміщеннях діяльність поки заборонена.

Джерело: Тернопіль
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua