5% суб’єктів туристичного ринку Прикарпаття через карантин припинили роботу

На Прикарпатті близько 5% суб’єктів офіційного туристичного ринку області припинили свою роботу. Так відреагував ринок туристичних і супутніх послуг в Івано-Франківській області на COVID-кризу. Про це повідомив начальник відділу туризму Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Передерко, інформує Фіртка.

“Якби не фінансові зобов’язання туроператорів перед нашими турагентами, то цифри були б масштабнішими”, – написав Передерко.

За інформацією Передерка, станом на початок травня у порівнянні з початокм січня 2020 року юридично здійснили державну реєстрацію припинення діяльності 6% суб’єктів господарювання, які надають, відповідно до реєстраційних документів, послуги розміщення. Це 43 фізособи та одна юридична.

Також 5% суб’єктів господарювання, які надають, відповідно до реєстраційних документів, послуги громадського харчування – 118 фізосіб та одна юридична.

Ще 4% субєктів господарювання, які надають, відповідно до реєстарційних документів, туристичні послуги. Мова про 13 фізосіб та трьох юридичних, з них дві розпочали процедуру закриття.

Джерело: Голос-Інфо
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua