Як змінився ринок праці у фармкомпаніях за час карантину (інфографіка)

Галерея

Під час карантину шукати роботу у фармкомпаніях почали удвічі менше кандидатів, роботодавці теж рідше шукають персонал. Серед нових актуальних вакансій у фармацевтичній галузі аналітики спостерігають збільшення попиту на менеджерів з продажу, однак зменшення на всіх інших. Частка фарма-вакансій серед усіх на robota.ua зменшилася — цей ринок значно постраждав.

Про це свідчить опитування порталу robota.ua, що проводилося з 22 по 26 квітня і залучило 91 компанію.

Як карантин вплинув на рівень продажів:

у 62,6% компаній продажі погіршилися;

для 19,8% продажі не змінилися;

13,2% стали продавати більше.

Значна частина роботодавців відзначила, що їм вдалося зберегти колишній рівень навантаження для персоналу. Щодо тих працівників, навантаження яких зменшилося, зазвичай використовуються різні види відпусток: за рахунок компанії (7,5% компаній), за власний рахунок (17%), планова відпустка за рахунок компанії за згодою сторін (18,9%). Ще 8,5% респондентів зменшили зарплати недозавантаженим працівникам.

Рівень доходу не змінився в більшості респондентів, які представляють фармацевтичні компанії (61,5%), — і це відображає загальну ситуацію з зарплатами в галузі. Покращився рівень доходу у 12,8% невеликих компаній.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші онлайн ????

Джерело: Finance.ua
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua