Криклій розповів про ремонт та будівництво аеропортів у п'яти містах

В Україні ремонтують чи збираються будувати п'ять регіональних аеропортів – в Одесі, Мукачеві на Закарпатті, Дніпр, Миколаєві та Херсоні.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій переконаний, що зараз як ніколи важливо підтримувати і розвивати регіональні аеропорти.

"Коронавірус вніс свої корективи в життя практично всієї планети. Саме внутрішній туризм і розвиток регіональної авіації може стати виходом з ситуації, коли більшість країн все ще зачинені для іноземних туристів", - зазначив Криклій на своїй сторінці у Facebook.

Ситуація з українськими аеропортами:

ОДЕСА. У червні планують завершити реконструкцію злітної смуги в Одеському аеропорту. Роботи завершені вже на 98%.

"Саме для Одеси коронакриза має стати періодом нових можливостей, адже особливо тут кількість туристів може зрости в рази", - упевнений міністр.

МУКАЧЕВО. Розпочинається підготовка проєкту будівництва аеропорту в Мукачеві.

"Для розвитку авіаційної інфраструктури на Закарпатті поява нового летовища вкрай важлива та очікувана", - наголосив Криклій.

ДНІПРО. Готують проєкт модернізації аеропорту в Дніпрі. Разом з компанією "Інститут Укрдорпроект" працюють над проєктом нової злітно-посадкової смуги.

"Вона має бути надійною, зносостійкою та безпечною, здатною приймати сучасні пасажирські літаки, а також оснащеною сучасними системами навігації, метеорологічним і світлосигнальним обладнанням. Новий міжнародний термінал і VIP-термінал у єдиному комплексі будуватиме українська промислово-фінансова група DCH", - уточнив Криклій.

ХЕРСОН. Визначають джерела фінансування для покращення злітної смуги в Херсонському аеропорту.

МИКОЛАЇВ. У Миколаївському аеропорту монтують аеронавігаційне обладнання.

"Але стратегія розвитку аеропортів має бути доопрацьована, щоб не конкурували за одного пассажира та вантаж. І, звісно, робимо все можливе і неможливе, щоб якнайшвидше, але з дотриманням усіх заходів безпеки відновлювати авіаційні перевезення – всередині країни та міжнародні", - повідомив Криклій.

Раніше Криклій розповів, як Україна відновить внутрішні та міжнародні авіаперельоти.

Джерело: ТСН
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua