"Нова Пошта" співпрацюватиме зі SkyUp для доставки посилок з США та Китаю

Компанія "Нова пошта Глобал" співпрацюватиме з компанією SkyUp Airlines, аби доставити посилки з Китаю та США.

Про це повідомив директор "Нової пошти Глобал" Юрія Беневітський в інтерв'ю виданню ЦТС.

В рамках співпраці компаній SkyUp і "Нова пошта Глобал" найближчим часом почне здійснюватися додаткова доставка товарів з США та Китаю. Беневітський підтвердив, що поштова компанія має намір розширити список авіаперевізників, з якими планується співпраця в рамках організації міжнародної доставки вантажів.

"Починаємо співпрацю з SkyUp. Крім цього, ми активно працюємо з багатьма міжнародними авіалініями: Turkish Airlines, LOT, Silk Way, SAS, Lufthansa та іншими. Також ми поки тільки почали роботу із залізницею: доставляємо вантажі з Китаю до Польщі, а звідти автомобілем. У майбутньому, звичайно, ми будемо розглядати інші способи та маршрути доставки", - розповів Юрій Беневітський.

Один з провідних менеджерів "Нової пошти" не став розкривати деталей майбутньої співпраці, так само як і не озвучив обсяги кооперації з авіаперевізником.

"Ми плануємо запускати свої прямі рейси в США і Китай. Зараз розробляємо рішення, які дозволять витримати транзитний час і вартість", - пояснив топ-менеджер.

Інтернет-супермаркет Rozetka, мережа АТБ і компанія "Нова пошта" запустили доставку продуктів харчування додому, щоб допомогти українцям дотримуватися карантину.

Нагадаємо, що 11 травня в Україні набув чинності перший етап пом'якшення карантину — відкриються магазини, перукарні та інші заклади.

Також слідкуйте за "Прямим" у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

Джерело: Прямий
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua