Рішення КСУ ставить під загрозу всі досягнення України, –Тейлор

Про це повідомив тимчасовий повірений у справах США в Україні у 2019-2020 роках Вільям Тейлор, передає Depo.ua з посиланням на "Суспільне".

На його думку, ситуацію можна виправити ухваленням нових законів.

"Він ухвалив рішення, що розвалюють антикорупційні інституції, які створила Україна, ставши лідером з антикорупційної роботи в Європі та в усьому світі — ніде більше немає такого закону про електронні декларації. Так, деякі люди казали, що цей закон заходить аж надто далеко. Але Україна стала лідером у цій роботі і це давало результат", – наголосив дипломат.

Тейлор нагадав, що Україн отримала нові інвестиції, підписала угоди з МВФ, який надавав ресурси, кредити, що, своєю чергою, дало хід іншій допомозі та коштам з європейських інституцій.

За його словами, ситуація з КСУ поставила під загрозу всі ці досягнення.

"Це хитромудра ситуація, бо для того, щоб виправити проблему, потрібно вносити зміни у законодавство, а можливо і в Конституцію. Це все потребує лідерських рішень від президента Зеленського", —наголосив дипломат.

Він зауважив, що, з одного боку, в Україні "діє принцип незалежності судів, вільних від політичного втручання", а з іншого — "цей суд є і він корумпований", оскільки, принаймні, окремі судді цього суду "ухвалюють рішення, які не відповідають інтересам українського народу".

Нагадаємо, НАБУ вважає, що рішення КСУ може знищити всі антикорупційні органи.

Джерело: depo.ua
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua