Профільний комітет ВР підтримав законопроєкт про ветеринарну медицину та благополуччя тварин

Комітет із питань аграрної та земельної політики Верховної Ради підтримав законопроєкт № 3318 «Про ветеринарну медицину та благополуччя тварин» і рекомендував ухвалити його у другому читанні.

Про це повідомляє пресслужба Мінекономрозвитку.

Зазначається, що законопроєкт істотно скорочує кількість і строки видачі ветеринарних документів, передбачає безстрокову реєстрацію ветпрепаратів; передбачає видачу/отримання електронних дозвільних документів, а також рецептів на ветпрепарати.

Також він посилює захист інтелектуальних прав на винайдені нові ветеринарні препарати; посилює відповідальність за порушення в сферах ветеринарної медицини і благополуччя тварин.

Крім того, законопроєкт дозволяє зменшити проблему антибіотикорезистентності. Він імплементує 14 актів ЄС.

«Прийняття цього законопроєкту – важливий крок, якого чекають селяни, представники маленького і великого агробізнесу, виробники ветеринарних препаратів. В результаті українські експортери та вітчизняні виробники ветпрепаратів отримають конкурентні переваги та більш легку процедуру виходу на міжнародні ринки, а ветеринарна практика в Україні розвиватиметься відповідно до кращих європейських стандартів», – зазначив заступник міністра Сергій Глущенко.

Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua