США вирішили обмежити світові поставки чипів для Huawei – Reuters

Перші кроки вже зроблено

Білий дім зробив низку кроків для блокування китайської Huawei Technologies. Це, своєю чергою, загрожує посиленням напруженості у відносинах США і Китаю, передає Reuters.

Мінторгівлі США повідомило, що вносить зміни до своїх правил експорту, «стратегічно зосередившись» на придбання компанією Huawei чипів, які є продуктом певних американських технологій та програмного забезпечення.

Зміна правил – це удар по Huawei, а також по Taiwan Semiconductor Manufacturing Co (TSMC), яка є одним з найбільших виробників чипів для підрозділу Huawei HiSilicon, пише видання.

Huawei, якій потрібні чипи для смартфонів і телекомунікаційного устаткування, знаходиться в центрі боротьби за світове технологічне лідерство між Сполученими Штатами і Китаєм.

Відповідно до оновлених правил, іноземні компанії, що використовують американське обладнання для виробництва чипів, повинні будуть отримати американську ліцензію перед поставкою певних чіпів для Huawei або її підрозділів.

Зміна правила має на меті «запобігти використанню американських технологій для здійснення зловмисної діяльності, що суперечить інтересам національної безпеки США і зовнішньої політик», – повідомив в заяві міністр торгівлі США Уілбур Росс, додавши, що Huawei і її підрозділи «активізували зусилля, спрямовані на підрив цих обмежень, заснованих на національній безпеці».

Нагадаємо: нещодавно ЗМІ повідомили, що американська влада готує нову правову норм, яка дозволить американським компаніям співпрацювати з китайською Huawei Technologies, встановлюючи стандарти для мереж 5G.

Як повідомлялось, компанія Taiwan Semiconductor Manufacturing Co (TMSC) заяивла про плани збудувати завод по виробництву напівпровідників а Аризоні, оскільки у Вашингтоні занепокоєні питанням безпеки ланцюжка поставок технологій, який в основному зосереджений в Азії.

Джерело: mind
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua