Науковці опублікували новий прогноз щодо припинення епідемії COVID-19 в Україні

Пандемія коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні триває. Фахівці визначили ймовірну дату припинення поширення захворюваності.

Можливий початок спаду епідемії в країні припаде на третю декаду травня. Про це 16 травня повідомили у команді проекту ФОРСАЙТ Світового центру даних «Геоінформатика та сталий розвиток» при КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Автори досліджень вважають, що пік епідемії варто очікувати у цей же період, 20-30 травня. До цього були оголошені такі дати припинення поширення COVID-19 – початок травня, потім - на період після 9 травня.

Багатошарова нейронна мережа Back Propagation дозволила отримати нові результати. Воно базується на математичному моделюванні.

Аналіз показує, що характер розвитку пандемії набуває більш чіткий лінійний характер з рівнем «плато» - 400-550 нових інфікованих людей в день. Йдеться про п'ятнадцятиденний відрізку часу (з 6 травня по 20 травня). У повідомленні йдеться, що розрахунки не ґрунтуються на висловлюваннях у стилі керівника міністерства охорони здоров’я (МОЗ) Максима Степанова або головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка: «люди сходять на травневі шашлики і масово захворіють».

Раніше ASPI news стала відома інформація щодо джерела інфікування Covid-19 у київському інтернаті для дівчат. Також повідомлялось, що Євген Шевченко, депутат Верховної Ради від «Слуги народу», закликав повернути в Україну медсистему СРСР нібито через її ефективність. 

Джерело: АСПІ
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua